Gayrimenkul
Gayrimenkul

Gayrimenkul

Çevreye duyarlı ve topluma faydalı işler üretmek vizyonuyla faaliyetlerini yürüten Dağ Holding, fark yaratan projeleriyle Türkiye ekonomisine değer yaratmakta ve yatırımlarıyla bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Markalı konut sektöründe geniş bir yatırım hacmine sahip olan Dağ Holding, yatırımlarını ve yatırımcılarını gözeterek, projelerini her zaman, en doğru lokasyonda konumlandırmıştır. Aynı zamanda süregelen başarısını perçinlemek için sahip olduğu “Dağ Gibi Projeler” mottosunu her zaman gözetmiş sektörde; “Güven ve Huzuru” temsil eden imzasını korumuştur.

Bugüne kadar 3.500.000 m² inşaat alanına ulaşan ve Türkiye’nin en çok konut projesi üreten 2. Firması ödülüne layık görülen Dağ Holding otuz yıl önce Konya’da faaliyet hayatına başladı. Geçmişten bugüne 30.000’in üzerinde konut, ticari ünite ve AVM üretimi gerçekleştiren marka her geçen gün kendinden emin adımlarla inşaat sektörünü daha da ileriye taşıyor. 1992 yılında kurulan Dağ Holding, sahip olduğu ilkeler ve değerler doğrultusunda günümüzde oldukça kaliteli ve yatırım değeri yüksek projelere imza atmaya devam ediyor. Bu bağlamda önde gelen projeleri arasında Tual Bahçekent, Tual Adalar, Bahçekent Flora, Doğaşehir, Floraşehir ve Novaland Outlet gelmektedir.