Hakkımızda

30 Yıllık Tecrübe İle Dağ Gibi Projeler

Hakkımızda
Dağ Gibi Projeler Ve Güven Veren Güçlü Yatırımlar

Günümüze kadar 3.500.000 m² inşaat alanına erişen ve Türkiye’de en çok konut üreten şirketlerden olan Dağ Holding, 1992 yılında faaliyetlerine başladı. Geçmişten bugüne 30.000’in üzerinde konut, ticari ünite ve AVM üretimi gerçekleştiren marka, her geçen gün kendinden emin adımlarla inşaat sektörünü daha da ileriye taşıyor ve öncü rolünü pekiştiriyor.
Dağ Holding, sahip olduğu ilkeler ve değerler doğrultusunda günümüzde, kaliteli ve yatırım değeri yüksek projelere imza atmaya devam ediyor. Tual Bahçekent, Tual Adalar, Bahçekent Flora, Doğaşehir, Floraşehir ve Novaland Outlet bu projelerden bazılarıdır.

Çevreye duyarlı ve topluma faydalı işler üretmek vizyonuyla faaliyetlerini yürüten Dağ Holding, fark yaratan projeleriyle Türkiye ekonomisine değer yaratmakta ve yatırımlarıyla bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Markalı konut sektöründe geniş bir yatırım hacmine sahip olan Dağ Holding yatırımlarını ve yatırımcılarını gözeterek, projelerini öncelikle en doğru lokasyonda geliştirmeyi hedeflemektedir. “Dağ Gibi Projeler” mottosuyla sektörde; “Güven ve Huzuru” temsil eden marka imajını korumaktadır.

Hakkımızda
Markalarımız

Dağ gibi projeler ve güven veren güçlü yatırımlar…

Tual Avangart
Tual Manzara
Tual Asya
Tual Gölyaka
Tual Comfort
Bahçekent
Doğaşehir
Tual Mabeyin
Tual Adalar
Floraşehir
Tual Bahçekent
EQ Lift
Tual Expert
Novaland
Mekel
Modof Mutfak
Odd
Residence Hill