Tual Bahçekent

Yeni İstanbul'un Yeni Yaşam Projesi!

Şimdi İstanbul’un yeni yüzü Bahçekent’te yepyeni bir kent var! Tual Bahçekent. Yeni İstanbul’un simgesi geleceğin şehircilik anlayışını ortaya koyan Tual Bahçekent, kent içinde modern bir kent olarak yerini aldı. Emlak Konut ve TOKI güvencesiyle Dağ Mühendislik uzmanlığını buluşturan yaşam projesi Tual Bahçekent, 190 dönüm alana yayılan toplam 1.617 konut, 122 residence,175 ticari ünite, sosyal tesisler, sağlık, eğitim, ibadet ve kültür varlıklarıyla Bahçekent’in simgesi konumunda...

Kanal İstanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla Bahçekent, tıpkı Bahçeşehir, Ataşehir ve Kayaşehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor. Geniş, ferah yerleşime ve yemyeşil doğaya sahip Bahçekent, modern şehircilik örneği yapılanmasıyla İstanbul’un geleceğinde özel bir yere sahip. Bahçekent ile İstanbul’un kuzeyinde yeni bir İstanbul doğuyor.

1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri sunan Tual Bahçekent, 1914 konut ve ticari üniteye ev sahipliği yapıyor.

Sosyal Yaşam Olanakları

Yalnızca bir ev değil, başlı başına bir kent!

Yüksek mimari standartlarıyla ve üstün yapı kalitesiyle fark yaratan Tual Bahçekent’te farklı beklentilere farklı çözümler üreten bir yaşam zenginliği sürekli elinizin altında. Tual Bahçekent geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, Millet Bahçesi’ne hakim yaşam alanları, çevre dostu yapı teknolojileriyle doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor.

Tual Bahçekent’te Yaşam Başladı!

Her bloktan Millet Bahçesi manzarasına hakim olacak şekilde inşa edilen Tual Bahçekent’in bahçe ya da balkon seçenekli konutlarında temiz havadan faydalanarak, gürültü kirliliğinden uzak, huzur dolu anlar sizi bekliyor. Tual Bahçekent’te yaşam başlamış olup hemen evinize taşınabilirsiniz.

Tual Bahçekent
Tual Bahçekent
Tual Bahçekent
Tual Bahçekent

Durum

Tamamlanan Projeler

Proje Web Sitesi

www.tualbahcekent.com.tr

Adres

Başakşehir 2. Kısım Mh. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı, Başakşehir / İstanbul (Avrupa)