Tual Yaka

Eşsiz doğası, müstakil yaşam tarzı, karakteristik mimarisi ile Meram, sevenleri için bir klasik olma özelliği taşıyor. Meram’ın en nadide mahallelerinden birisi olan Yaka’da kendinizi özel hissedeceğiniz seçkin bir yaşam Dağ Holding garantisiyle inşa ediliyor.

Tual Yaka

Şimdi Meram’da Villa Zamanı

Tual Yaka, yaklaşık 5700 metrekare arsa üzerine, müstakil olarak konumlandırılan 6 villadan oluşuyor. Hem villa yaşamını hem de minimal bir site yaşamını deneyimleyeceğiniz bu projede her villa yaklaşık 750 metrekarelik bir bahçeye ve özel bir havuza sahip.

Nefes konseptiyle dizayn edilen Tual Yaka, günün her saati güneş alan bir plana ve temiz havalı bir lokasyona sahip. Tual Yaka, geniş müstakil bahçe ve havuzu ile sizi, birkaç adımda toprağa, havuza, güneşe karışabileceğiniz bir yaşamla buluşturuyor.

Gedavet rüzgarının hakim olduğu bir bölgede, bağımsız bahçe ve havuzu ile Konya’da alışılagelmiş şehir yaşamından bambaşka bir yaşam sunan Tual Yaka, yüksek standartların kusursuz bir şekilde harmanlandığı hem sizin, hem ailenizin hem de villanızın nefes alacağı seçkin bir proje.

Özel Diltaş Anadolu lisesine 260 metre, Uğur Okullarına ise 550 metre mesafede bulunun Tual Yaka; Meram Devlet Hastanesine 1,7 km, Tıp Fakültesine ise sadece 2 km uzaklıktaki benzersiz konumuyla Konya için benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

VİLLA ZAMANI AYRICALIKLARI

Sadece bir villa değil, Meram’da seçkin bir yaşam.

Son yılların popüler ikiz villa akımlarının aksine bağımsız bir şekilde konumlandırılan 6 villadan oluşan Tual Yaka, bağımsız duvarları, bağımsız bahçesi ve havuzu, 2+bodrum katıyla birlikte nefes alan bir yaşam sunuyor.

Gürültü ve hava kirliliğinin olmadığı bir lokasyonda, yüksek mimari standartlarla dizayn edilen Tual Yaka, her villaya jeneratör, özel iklimlendirme altyapısı, arıtma sistemi ve su deposunu özel olarak sunuyor. Villanıza özel asansörünüz ile katlar arasında rahat hareket etme imkanı da sunan Tual Yaka aynı zamanda bölgenin bodrum kata sahip tek villa projesi olma özelliği taşıyor. Villanızda sosyalleşme imkanı sunan ve site yaşamının tüm sosyal imkanlarını villanıza taşıyan Tual Yaka, bodrum katında planladığı sinema odası, fitness odası, hamam ve saunası ile seçkin bir yaşamın kapılarını sizler için açıyor.

Tual Yaka

Durum

Satışta Olan Projeler

Adres

MERAM, Meram / Konya